top of page
חברו הטוב של האדם4.jpg

אילוף כלבים חיובי והומאני

 האילוף המעודכן וההומאני ביותר, בשיטות מתקדמות מדעית ולכן נטולות כוחניות [ ללא קולרי חנק, דוקרנים, חשמל - וללא כלובים] 

בהדרכה אישית צמודה

אילוף חיובי הגיע לטלויזיה!

Heading 1

?מה לומדים ומתרגלים

?איך מתחילים

shutterstock_1096610585.jpg
infinity-removebg-preview.png

מידע על האילוף החיובי

infinity-removebg-preview.png

מחקרים חדשים בהתנהגות כלבים מוכיחים ששיטות אימון המבוססות על חיזוקים חיוביים יעילות יותר - גם עם כלבים "קשים". האילוף החיובי וההומאני תופס תאוצה בעולם, ומיושם באימון כלבי משטרה ועבודה, כלבי נחייה וצבא, ומתפתח לצד חידושים באילוף סוסים, דולפינים, אריות ים, תוכים וחיות ספארי גדולות.

.

מחירי הענישה הגבוהים, לנפש ולגוף הכלבים, הניעו מאלפים ברחבי העולם לגלות בשטח את מה שהלב ידע תמיד: חברו הטוב של האדם יכול ללמוד *הכל* ללא ענישה פיסית [חניקות בקולר, חשמל, הפיכות והכנעות] .

 

יתרה מכך, הגילויים המדעיים החדשים הפריכו את תיאוריית הדומיננטיות לפיה סברו בעבר שכלב שואף להיות ה"אלפא"  ויש להכניעו כדי למשמע אותו לציות. ההפך הוא הנכון - כלבים חסרי ביטחון הופכים לנבחניים ותוקפניים, בעיקר אם מענישים אותם שוב ושוב על הפחד והחרדה שלהם, במקום לטפל בשורש החרדתי שלה.

 

לאחר הגילויים הללו, ברור שבעתיים שלחברו הטוב של האדם מגיע טיפול חכם ומדעי, ולא משיכות אינסופיות בקולר, גערות והכנעות "אלפא" . 

איך ליצור הקשבה, ריכוז וציות בכלב שמוצף רגשית או אנרגטית?

איך להעמיד גבולות יעילים ואמינים לאורך זמן, ללא צורך בהפעלת כוח פיסי מצדנו, ללא חניקות ואגרסיות השייכות לאילוף המיושן.

חינוך גורים לצרכים ומשמעת בסיסית, ואיך *למנוע מראש* חרדות, תוקפנות או היפראקטיביות בעזרת שיטות מתקדמות של ניתוב אנרגטי [C.T.C+ B.A.T]

טיפול בכלבים חרדתיים / נבחניים / אגרסיביים ללא אגרסיה או דומיננטיות מצד המאלף\ בעלים: מחקרי מוח בכלבים מוכיחים שכלב שנובח\ מתנפל למעלה מ-21 יום ברצף מפתח מיני-פוסט טראומה שנראית בסריקות מוח: תגובתיות יתר במערכת הלימבית במוח שגורמת לתגובתיות יתר ואגרסיה [ריאיקטיביות] 

מיד לאחר התשלום, שולחים הודעת וואצאפ עם צילום החשבונית למספר: 054-4703198 להמשך תיאום המפגשים והליווי החודשי.

מנוסים עם כלבים? אפשרי לרכוש חבילה משתלמת להדרכות זום בלבד, וגם לשלב מפגשי זום עם מפגשים פרונטליים.

כל מפגש ב ZOOM יהיה כ 45 דק' ויורכב מחלק תיאורטי וחלק מעשי. במהלך המפגש כמובן שאפשר לשאול כל שאלה ולבקש כל הדגמה, כדי להבין וליישם את התרגילים שניתנו באופן מדויק.

כל פגישה פרונטלית עם אפרת עורכת שעה\ וחצי, כך: אימון הנמשך 10 דקות בשיא המוטיבציה של הכלב ללמוד, הפסקה, חימום והמשך אימון, הפסקה וחוזר חלילה. כך עד להטמעה מספקת של התרגילים ו\או השינוי הרגשי וההתנהגותי אצל הכלב [ואצל הבעלים:)]

בחירת חבילה
infinity-removebg-preview.png

בחירת חבילה ורכישה

infinity-removebg-preview.png
shutterstock_1096610585.jpg

950 ש"ח 

אילוף אונליין הכולל 4 מפגשי ZOOM פרטיים של 45 דק', שמתקיימים אחת לשבוע, ביום ובשעה שנוחה לכם. בין המפגשים שולחים לי וידאוז של התרגולים כדי שאעקוב ואדייק אתכם משיעור לשיעור!

check-removebg-preview.png

זה ליווי אישי שמתאים ללימוד פקודות בסיסיות: שב,ארצה, אלי, למקום, לא לזוז] וכן לפתרון בעיות התנהגות קלות עד בינוניות :חרדות, תוקפנות, משיכה ברצועה, היפרקאקטיביות - שהן ברמה קלה יחסית [דרגה 1] .  

check-removebg-preview.png

1,350 ש"ח

5 מפגשים: 3 פרונטליים בביתכם [שעה\וחצי] + 2 מפגשי ZOOM פרטיים [45 דק']. בין המפגשים שולחים לי סרטונים בוואצאפ, כדי שאעקוב אחרי התרגולים שלכם עם הכלב\ה ואדייק אתכם משיעור לשיעור!

check-removebg-preview.png

זה ליווי אישי שמתאים *גם* ללימוד פקודות בסיסיות: שב, ארצה, אלי, למקום, לא לזוז] *וגם* לפתרון בעיות התנהגות קלות עד בינוניות :חרדות, תוקפנות, משיכה ברצועה, היפרקאקטיביות - שהן ברמה קלה עד בינונית [דרגה 1,2] .

check-removebg-preview.png

1,650 ש"ח

 5 מפגשים פרונטליים בני שעה\ וחצי, בביתכם. במקביל לליווי צמוד הכולל שליחת סרטונים בוואצאפ, כדי שנעקוב אחרי התרגולים שלכם עם הכלב\ה ונדייק אתכם משיעור לשיעור!

check-removebg-preview.png

זה ליווי אישי שמתאים *גם* ללימוד פקודות בסיסיות: שב, ארצה, אלי, למקום, לא לזוז] *וגם* לפתרון בעיות התנהגות קלות עד קשות :חרדות, תוקפנות, משיכה ברצועה, היפרקאקטיביות - שהן ברמה בינונית וקשה [דרגה 2,3] .

check-removebg-preview.png

3,000 ש"ח

10 מפגשים פרונטליים בני שעה\ וחצי, בביתכם. ברמה של מיני-קורס טיפולי בבעיות מורכבות. במקביל לליווי צמוד הכולל שליחת סרטונים בוואצאפ, כדי שנעקוב אחרי התרגולים שלכם עם הכלב\ה ונדייק אתכם משיעור לשיעור!

check-removebg-preview.png

זה ליווי אישי שמתאים *גם* ללימוד פקודות בסיסיות: שב, ארצה, אלי, למקום, לא לזוז] *וגם* לפתרון בעיות התנהגות קלות עד קשות :חרדות, תוקפנות, משיכה ברצועה, היפרקאקטיביות - שהן ברמה קשה [דרגה 3,4] 

check-removebg-preview.png

תנאי ביטול

ברכישת חבילת זום- במידה ולאחר שיעור הזום הראשון אינך מרוצה ויש רצון לבטל מכל סיבה שהיא, יינתן החזר כספי מלא.

בשאר החבילות - במידה ומעוניינים לבטל יינתן זיכוי לאחר קיזוז של כל מפגש פרונטלי שקרה בפועל לפי עלות של 450 ש"ח למפגש.

תנאי ביטול

מתלבטים או צריכים עזרה? פנו אלינו ונחזור בהקדם

אפרת סימון - אילוף חיובי והומאני לחיות מחמד 

 efrats.buisness@gmail.com  |  Tel: 054-4703198

  • youtube (1)
  • facebook (1)

הודעתך נשלחה, ניצור קשר בהקדם

צור קשר

 כל הזכויות שמורות - אפרת סימון - אילוף חיובי והומאני לחיות מחמד

bottom of page