shutterstock_726144586 (1).jpg

ללמוד תעופה חופשית

רוצה להרגיש חופש אמיתי עם התוכי שלך?

תעופה חופשית ברמת בסיס הכוללת 4 מפגשים של חוויה עוצמתית עם התוכי שלך!

עכשיו במחירי מבצע!

סרטון  השראה של תעופה חופשית מתקדמת

Heading 1

shutterstock_726144586 (1).jpg
infinity-removebg-preview.png

מידע על הסדנה

infinity-removebg-preview.png

ציפורים נועדו לעוף. כל תא בגופן ובנפשן בנוי לתמוך בכך : העצמות הקלילות והחלולות, הצווחות שמתקשרות למרחקים, ומהירות חילוף החומרים הפיסי ורגשי כאחד, שמתרגש לגבהים של שמחה נדירה ומרוממת נפש:) 

 

תעופה מחזירה את החיוניות לציפורים ומרפאת קשיים ומחלות רגשיות כמו דכאון ומריטת נוצות, וכמובן מחברים התוכי לבעלים בצורה יוצאת דופן ומרגשת כל כך..

 

הסדנה הבסיסית כוללת 4 מפגשים - שניים ב ZOOM ושניים פרונטליים, לפי הצורך שאפרת תאבחן עבורכם. במפגשי הזום, תקבלו כלים להידוק הטכניקה שלכם, טכניקת הפקודות " אלי" , "טוס",  ומענה לשם בשריקה. כשהטכניקה מדוייקת, תוכלו להמשיך לאימון יומיומי עצמאי שלכם בבית שיכין אתכם למשימה הגדולה:)

לאחר כשבוע במפגש הבא אפרת מוודאה שהגעתם לרמת בסיס טובה - שהיא 10 הצלחות בתעופת  2-3 מטרים של הלוך ושוב לפקודות "אלי" ו"טוס". משם תחליטו ביחד אם ממשיכים לעוד מפגש פרונטלי בביתכם או שיוצאים לאזור תעופה פתוח - בהתאם לרמה המאובחנת. המטרה שלכם: מפגשים נוספים  עם או בלי אפרת העיקר בביטחון מלא ובמרחב פתוח רמה 1 - אזור נרחב ללא עצים\ כבישים. משם תוכלו להחליט אם אתם רוצים להמשיך להתמקצע ולעוף אתנו למסעות שטח ממושכים במעבה הטבע הפראי:)

אנחנו גאים ומאושרים ללמד את הכללים הרשמיים והמקצועיים ששומרים על הבטיחות של התוכי כדי שיוכל לעוף ולחזור כרצונו, בבטחה. כך בעצם קורה הקסם, שמתחולל כאשר שני הצדדים - האנושי והציפורי- פורחים ומגשימים את הייעוד הגנטי שלהם: הציפורים - לעוף. והאנשים - לאמן, להאמין ולשחרר - כדי לשמור על החיים - חיים.

פרטים על הסדנה

תקבלו את הידע והכלים המקצועיים הנדרשים ללמד תוכי לעוף ולחזור אליכם באופן מהימן בתוך הבית ומחוצה לו! אימון מקצועי מחזק התניות ומעלה את הסיכויים לציות מלא, לבטיחות וביטחון מירבי של התוכי בכם ושלכם בו! 

feather_p-removebg-preview.png

נלמד מהם התנאים הנכונים, האביזרים הנלווים, מידת התאבון של התוכי, צ'ופרים נכונים, מידת הקשר הנכונה, החזרה נכונה וההתניות שמאבטחות תוכי בתעופת חוץ, כדי לקבל את הבסיס למסעות תעופה חופשית ממושכת.

feather_p-removebg-preview.png

תנאים מוקדמים לסדנה הבסיסית:  אם התוכי שלך סומך עליכם ועולה על היד בכל פעם שאתם מבקשים ממנו, לא חווה עונשים פיסיים [ לא הוכנס לכלוב כעונש, לא טולטל אם נשך וכו']  - הסדנה הבסיסית אכן מומלצת ומתאימה לכם! אם לא, תצטרכו שיעורים מקדימים ליצירת אמון מלא עם התוכי, תוכלו להירשם וללמודאותם עצמאית כאן:  

feather_p-removebg-preview.png

מחירים: מחיר הסדנה הבסיסית הוא 1,350ש"ח בלבד. ובנוי כאמור מ 4 שיעורים - שניים בזום ושניים פרונטליים בבית או בשטח - בהתאם לרמתכם.

לאחר ההכשרה הבסיסית, ניתן ומומלץ להצטרף לתעופות משותפות בלהקות שמחירן נמוך יותר - 95 ש"ח לחצי יום. התעופות המשותפות מתאימות למי שכבר עבר את ההכשרה האישית, ורוצה להמשיך בליווי קבוצתי ותעופות להקה שמעלים את הבטיחות עבור התוכים, בעיקר עבור התוכים הבינוניים והקטנים [ קטנים יותר מארה]. תוכים שקטנים יותר מארות בטוחים יותר כשהם עפים בלהקה. 

feather_p-removebg-preview.png

המשך לימוד ותעופות משותפות: אם תרגישו שאתם צריכים עוד מפגש אישי בשטח הפתוח, או בבית, או עם קבוצה תומכת אתם מוזמנים  באהבה וזה תמיד מחזק ונותן עוד רמת ביטחון ומיומנות.  עלות מפגש זום היא 250 ש"ח - 45 דק - ועלות מפגש פיסי 450 ש"ח לשעה וחצי. תעופות משותפות 95 ש"ח ל-3 משתתפים ומעלה.

feather_p-removebg-preview.png

מיד לאחר התשלום, שולחים הודעת וואצאפ עם צילום החשבונית למספר: 054-4703198 להמשך תיאום המפגשים.

feather_p-removebg-preview.png

אם אתה אוהב מישהו שחררו לחופשי, אם הוא חוזר אליך - הוא שלך. אם הוא לא חוזר אליך, מזל 

:)שאפרת כאן, עם ג'יפ ומשקפת מקצועית" 

תנאי ביטול

במידה ולאחר שיעור הזום הראשון אינך מרוצה ויש רצון לבטל מכל סיבה שהיא, יינתן החזר כספי מלא.

 

מתלבטים או צריכים עזרה? פנו אלינו ונחזור בהקדם

אפרת סימון - אילוף חיובי והומאני לחיות מחמד 

 efrats.buisness@gmail.com  |  Tel: 054-4703198

  • youtube (1)
  • facebook (1)

הודעתך נשלחה, ניצור קשר בהקדם

 כל הזכויות שמורות - אפרת סימון - אילוף חיובי והומאני לחיות מחמד