top of page
אקית עפה.jpg

ללמוד תעופה חופשית

ללמוד תעופה מקצועית ובטיחותית, כדי לשחרר גם את הציפור -
וגם את הנפש!

 

תעופה חופשית ברמת בסיס הכוללת 4 מפגשים של חוויה עוצמתית עם התוכי שלך!

עכשיו במחירי הכרות!

לחצו על הסרטון להסבר כללי [ לא מהווה תחליף לאימונים האמיתיים] 

Heading 1

shutterstock_726144586 (1).jpg
infinity-removebg-preview.png

מידע על הסדנה

infinity-removebg-preview.png

ציפורים נועדו לעוף - כל תא בגופן בנוי לכך: מבנה המוח וחילוף החומרים, העצמות הקלילות והחלולות, הצווחות שמתרגשות לגבהים של שמחה נדירה ומרוממת :) 

 

תעופה מחזירה את החיוניות והבריאות הנפשית לתוכים שמורטים נוצות, ומחברת בין תוכים לבעלים בצורה מדהימה ומרגשת 

גזירת כנפיים עומדת לצאת מחוץ לחוק-כיוון שהיא מהווה את הסיבה ה-1 למוות בתוכים מחוץ לבית - כיוון שאינם יכולים לעוף חזרה לבעלים בבטחה ונטרפים יותר ויותר. היא אינה שומרת על תוכים מפני בריחה - גם תוכי גזור כנפיים מתעופף החוצה לפחות פעם בחייו. 

לכן, גם אם תאלפו רק ברמת התעופה הבסיסית שלנו מבלי לצאת מהבית לתעופות חוץ - לפחות תדעו שהענקתם לתוכי שלכם את כל המיומנויות שנחוצות כדי שיחזור אליכם בשלום אם בטעות יעוף החוצה מהבית.

 

הסדנה הבסיסית כוללת 4 מפגשים - שניים ב ZOOM ושניים פרונטליים,שבהם תלמדו ותטמיעו את סודות הטכניקה הנכונה שמעלה את סיכויי החזרה של התוכי אליכם בכל מצב ל99%.  

 

נלמד את הפקודות " אלי" ,ו "טוס", שמכניסות תוכים לכושר, שיאפשר התחמקות מטורפים והישרדות בעת צרה

 

נלמד את התוכי לענות לשמו בשריקה לצורך איתורו בכל במקסימום מהמצבים.

 

כשהטכניקות מדוייקות, תוכלו להמשיך לאימון יומיומי עצמאי בן 15 דקות בלבד ביום, שיכין אתכם למשימה הגדולה:)

לאחר שתגיעו לרמת בסיס טובה - תוכלו להחליט אם להישאר בבית עם תוכי שמאולף לחזור אליכם גם אם בטעות ברח החוצה  - או  להמשיך ולהתמקצע כדי לעוף אתנו למסעות שטח ממושכים בטבע הפראי:)

אנחנו גאים ומאושרים ללמד את הכללים הרשמיים והמקצועיים ששומרים על הבטיחות של התוכי כדי שיוכל לעוף ולחזור כרצונו, בבטחה.רק  כך בעצם קורה הקסם, שמתחולל כאשר שני הצדדים - האנושי והציפורי- פורחים ומגשימים את הייעוד הגנטי שלהם: הציפורים - לעוף. והאנשים - לאמן, להאמין ולשחרר - כדי לשמור על החיים - חיים.

פרטים על הסדנה

תקבלו את הידע והכלים המקצועיים הנדרשים ללמד תוכי לעוף ולחזור אליכם באופן מהימן בתוך הבית ומחוצה לו! אימון מקצועי מחזק התניות ומעלה את הסיכויים לציות מלא, לבטיחות וביטחון מירבי של התוכי בכם ושלכם בו! 

feather_p-removebg-preview.png

נלמד מהם התנאים הנכונים, האביזרים הנלווים, מידת התאבון של התוכי, צ'ופרים נכונים, מידת הקשר הנכונה, החזרה נכונה וההתניות שמאבטחות תוכי בתעופת חוץ, כדי לקבל את הבסיס למסעות תעופה חופשית ממושכת.

feather_p-removebg-preview.png

תנאים מוקדמים לסדנה הבסיסית:  אם התוכי שלך סומך עליכם ועולה על היד בכל פעם שאתם מבקשים ממנו, לא חווה עונשים פיסיים [ לא הוכנס לכלוב כעונש, לא טולטל אם נשך וכו']  - הסדנה הבסיסית אכן מומלצת ומתאימה לכם! אם לא, תצטרכו שיעורים מקדימים ליצירת אמון מלא עם התוכי, תוכלו להירשם וללמודאותם עצמאית כאן:  

feather_p-removebg-preview.png

מחירים: מחיר הסדנה הבסיסית הוא 1,350ש"ח בלבד. ובנוי כאמור מ 4 שיעורים - שניים בזום ושניים פרונטליים בבית או בשטח - בהתאם לרמתכם.

לאחר ההכשרה הבסיסית, ניתן ומומלץ להצטרף לתעופות משותפות בלהקות שמחירן נמוך יותר - 95 ש"ח לחצי יום. התעופות המשותפות מתאימות למי שכבר עבר את ההכשרה האישית, ורוצה להמשיך בליווי קבוצתי ותעופות להקה שמעלים את הבטיחות עבור התוכים, בעיקר עבור התוכים הבינוניים והקטנים [ קטנים יותר מארה]. תוכים שקטנים יותר מארות בטוחים יותר כשהם עפים בלהקה. 

feather_p-removebg-preview.png

המשך לימוד ותעופות משותפות: אם תרגישו שאתם צריכים עוד מפגש אישי בשטח הפתוח, או בבית, או עם קבוצה תומכת אתם מוזמנים  באהבה וזה תמיד מחזק ונותן עוד רמת ביטחון ומיומנות.  עלות מפגש זום היא 250 ש"ח - 45 דק - ועלות מפגש פיסי 450 ש"ח לשעה וחצי. תעופות משותפות 95 ש"ח ל-3 משתתפים ומעלה.

feather_p-removebg-preview.png

מיד לאחר התשלום, שולחים הודעת וואצאפ עם צילום החשבונית למספר: 054-4703198 להמשך תיאום המפגשים.

feather_p-removebg-preview.png

אם אתה אוהב מישהו שחררו לחופשי, אם הוא חוזר אליך - הוא שלך. אם הוא לא חוזר אליך, מזל 

:)שאפרת כאן, עם ג'יפ ומשקפת מקצועית" 

תנאי ביטול

במידה ולאחר שיעור הזום הראשון אינך מרוצה ויש רצון לבטל מכל סיבה שהיא, יינתן החזר כספי מלא.

צור קשר

מתלבטים או צריכים עזרה? פנו אלינו ונחזור בהקדם

אפרת סימון - אילוף חיובי והומאני לחיות מחמד 

 efrats.buisness@gmail.com  |  Tel: 054-4703198

  • youtube (1)
  • facebook (1)

הודעתך נשלחה, ניצור קשר בהקדם

 כל הזכויות שמורות - אפרת סימון - אילוף חיובי והומאני לחיות מחמד

bottom of page