top of page

קורס הכשרת מאמני כלבים בשיטות מתקדמות והומאניות יוצא לדרך !

בואו להפוך את האהבה למקצוע!

shutterstock_1096610585.jpg

עולם האילוף בישראל צמא למאלפי- כלבים שעובדים ללא ענישה פיסית - וזו ברכה מרגשת שהגענו לזמן הנאור הזה:) 

לשמחתנו, אנשים פשוט אוהבים את הכלבים שלהם, ולכן מחפשים פתרונות הומאניים וחינוך נאור ללא סגירה בכלוב, ללא הפעלת כוח או "דומיננטיות" על הכלב, וללא ענישה פיסית כלל.

 

רק שיטות מתקדמות, שיכולות להיות מיושמות על ידי הילד הקטן ביותר במשפחה, תהיינה יעילות לאורך זמן, נקיות מטראומות אפשריות לכלב, ולכן וממילא גם מוסריות יותר; ההתפתחות הזו היא חגיגה לצדק ולכלבים  -ואנחנו שמחים להפיץ את השיטה והבשורה באמצעות הבוגרים שלנו: 
 

מגיע לחברו הטוב של האדם שכל העולם יכיר את שיטות החינוך ההומאניות, וזה קורה רק כשסוף-סוף המאלפים שמכירים אותן לעומק - נחטפים בשוק הכלבנות, כשהם מוכיחים שוב ושוב שגם הכלב ה"קשה" ביותר ניתן לטיפול רגשי שיטתי ולא כוחני. 

לכן אנחנו מציידים את בוגרי הקורס שלנו בכלים המתקדמים והמעודכנים ביותר שמיישרים קו פרקטי ומוסרי כאחד, עם שיטות האילוף הנאורות ברחבי העולם. אילוף מתקדם הוא לא רק" שב", ארצה" "לא לזוז", ו"אני הבוס!"

 

אילוף מתקדם הוא טיפול רגשי שנדרש ברוב המצבים ועל ידי רוב בעלי הכלבים: איך משנים תוקפנות לידידותיות? איך הופכים פחד וחרדה -לאמון ואהבה? איך מרפאים טראומה והופכים אותה לביטחון וכשכוש זנב? מדובר בייעוד מרגש ועוצמתי שאנחנו גאים לבסס אותו בשיטות יישומיות כמו  B.A.T לטיפול בתוקפנות וחרדה, C.A.T ושיטות לטיפול רגשי-התנהגותי, שמהדהדות היטב בטיפו רגשי בבני אדם, ומעמידות את הבוגרים שלנו בראש החץ במתן פתרונות בכל תחום התנהגותי. 

B.A.T - Behavior Adjustement Training

C.A.T - Constructional aggression Treatment

C.T.C - Click To Calm

13166058_10153580241366546_6692869554458

אילוף חיובי והומאני תופס תאוצה על כנפי המדע 

 

חדשות מדע טובות למאלפים ולכלבים: מחקרים חדשים במדעי ההתנהגות מוכיחים שאימון המבוסס על חיזוקים חיוביים יעיל יותר בחינוך ילדים ובני נוער, יעיל יותר בהשפעה על צוותי עבודה של אנשים בוגרים, ויעיל משמעותית באילוף מאות סוגים של בעלי - חיים ללא הבדלי מין וגיל. לכן האילוף החיובי וההומאני תופס תאוצה מבורכת בעולם, באימון חיות בר בגני חיות כמו אריות ודובים, קופים וציפורים, דולפינים ולוויתינים - וכמובן שעם חיות מבוייתות כמו כלבים הוא אף יעיל שבעתיים: חיות מבוייתות מגיבות עד פי 5 יותר מהר להתניות אופרנטיות בתקשורת עם בני אדם, מעצם היותם מבוייתים ומכוונים גנטית לשיתוף פעולה עם ההולכים על שתיים. לכן מנקודת מבט מעודכנת מדעית, קשה להבין איך עדיין נעשה שימוש נרחב בענישה פיסית, כ"שיטה", לגרום לכלב להיות "כנוע" - ושאר השלכות שהופרכו מדעית לפני למעלה משלושה עשורים. אבל כמו בכל תחום - תחנות הצדק טוחנות לאט. וכאן אתם נכנסים לתמונה - כשליחי אור מצויידים היטב, שיפיצו את הבשורה והחדשנות בתחום, אמן:) 

 

 

איך נוצר האילוף המתקדם וההומאני בעולם?

 

כמו הרבה דברים טובים הפריצה הגדולה התחוללה בשנות ה 60:) כשבמקביל למחקרים חדשים במדעי ההתנהגות, מאלפי דולפינים ולוויתנים "הביאו את העבודה הביתה" לכלבים שלהם, והתחילו לאמן את הכלבים האישיים שלהם לפי אותם כללים מתקדמים וחוקי למידה אקדמאיים שישמו עם חיות הבר. מאחר ו אי אפשר לשים קולר חשמלי על דולפין או אריה ים משתולל - התפתחו כלים מתקדמים שמיושמים בטיפולים התנהגותיים על כל הסקאלה, וכמה מרגש שהמדע והצדק הולכים יד ביד, ככל שמצטבר הידע והניסיון האנושי בהשפעה על התנהגויות, דחפים, רגשות ויצרים שכך או כך - קיימים בכולנו.

הפרקטיקות הללו לשינוי התנהגותי, עיצוב התנהגויות חדשות ושינוי הרגלים ורגשות של בעלי חיים - מבוססות על פרוטוקלים מסודרים לפי שגרה יומית של פעולות פשוטות אך מדויקות, שכשהן מיושמות לפי סדרן - הן יכולות להזיז הרים. מובן שהכלבים הגיבו מצוין לשיטות החיוביות, כשהדובדבן שבקצפת היה טיפול ללא ענישה בכלבים תוקפניים - הם המבחן הסופי של שיטות אימון ללא ענישה.

מחירי הענישה הגבוהים, הניעו את המאמנים למצוא עוד ועוד שיטות הרגעה ובנית אמון, וריפוי אמיתי לנפש הכלבית, מהטראומות וחרדות-תוקפנות הנוצרות מענישה פיסית. יתרה מכך, הגילויים המדעיים החדשים הפריכו את תיאוריית הדומיננטיות לפיה סברו שכלב שואף להיות ה"אלפא" ויש להכניעו כדי למשמע אותו לציות. ההפך הוא הנכון - כלבים *חסרי ביטחון* הופכים לנבחניים ותוקפניים, לא כאלה עם "ביטחון יתר" מופרך.


לאחר הגילויים הללו, נעשה גלוי וברור שלחברו הטוב של האדם מגיע טיפול חכם ושיטתי, רגשי- התנהגותי - ולא משיכות אינסופיות בקולר, הפיכות על הגב, גערות והכנעות "אלפא" .

בזכות אינספור מחקרי שטח, אימון חיובי נטול ענישה פיסית מיושם היום גם באימון כלבי נחייה, כלבי תקיפה והגנה, שמירה, גישוש ועבודה.

WhatsApp Image 2021-08-09 at 16.43.10.jpeg

 חברו הטוב של האדם משקף לנו מהי חברות: חברות היא לא רק "אהבה שאינה תלוה בדבר" בחברות האמת של הכלב כלפי בני ,האדם, הוא בעצם גם מראה לנו את האמת על עצמנו. כמו חבר טוב, הוא משקף לנו מי אנחנו.

על פי כל התורות והדתות, הייעוד האנושי הוא לשמור על הנשמות בעולם הזה, להוקיר את הטבע, לאהוב ולרפא נפשות פצועות, לרפא טראומות נפשיות, נשמות חרדתיות וחושפות שיניים, נבחניות או מבוהלות... : נשמות העולם הזה.

בני האדם נולדו כשירים ומיועדים לתיקון וריפוי טראומות וחרדות בעצמם ובזולתם, ולשיקום כל העוולות והמכאובים, הכלאונות והכלובים, כדי לגור זאב עם כבש, בהרמוניה המובטחת בנבואות. מי יתן ובוגרי הקורס הזה יאירו עם הפרקטיקות הללו את העולם, כי זוהי גאולתו.

WhatsApp Image 2021-08-09 at 13.36.33 (2).jpeg

שמי אפרת סימון ואני מאוהבת בחיות מילדות, ועוסקת מזה 15 שנה באימון בעלי חיים [כלבים, חתולים ותוכים] ובשנים האחרונות אני מעבירה קורסים לאנשי מקצוע ולחובבי חיות שרואים את ייעודם ואורם בעבודה עם בעלי חיים תוך כדי הבנת נפשם הקסומה של החיות המהווה כגשר אל בני האדם.

 

כלבים, חתולים, תוכים וסוסים הם חלק בלתי נפרד מחיי, ולימדו אותי שלמראית הלב, בעלי החיים הם למעשה אנרגיות מרתקות בתוך גופים מרתקים שאנחנו רק התחלנו להבין את העוצמה, הריפוי והאיזון הרגשי, האקולוגי והקוסמי שהם יכולים להעניק לנו.


בסיום התואר הראשון שלי בפילוסופיה ואומנויות, המשכתי ללימודים מעשיים באתולוגיה וטיפול התנהגותי בבעלי חיים,  ב"מכללת מגן דויד ירוק"; ובהמשך התמקצעתי ב"מכללת אנימה" בשיטות אילוף מתקדמות והומאניות לכלבים, לא שימוש בכוח, הכנעה או הרתעה  FORCE FREE TRAINING  

מתוך התכנית של אורלי וילנאי, שם שימשתי כ"סופר דוג נני" - מאלפת הבית של התכנית. 
* חשוב שלא לנסות את שיטות האימון המוצגות ללא ליווי מקצועי כיוון שעיקרי התהליך לא תועדו בתכנית.

מתכבדים לארח בקורס: את מומחית מס' 1 בארץ לתקשורת על-חושית עם חיות - מוריה בן דרור .

לאור התאוצה שצובר התחום בארץ ובעולם, והמודעות גם לעולמות התודעה של בעלי החיים, 

אנחנו נרגשים לייצר שיתוף פעולה עם 'שפה אחת - המרכז הארצי לתקשורת עם בעלי חיים' ולהוסיף לחומר הלימודי  גם לימודי תקשורת טלפתית / על חושית עם בעלי חיים כדי להכשיר ולצייד את בוגרי הקורס שלנו, בכלי מדהים נוסף, ששילובו יחד עם ידיעת עולמות הגוף, ההתנהגות, ההרגלים, ההתניות והרגשות, מספק ארגז כלים רחב וייחודי ובכך מאפשר לבוגרי הקורס שלנו לתת מענה שלם לבעלי החיים ובני האדם שחיים איתם במשותף.

מניסיון אישי, מדובר בחומר מעשיר ויקר מפז שחשוב שיהיה לכל בני האדם בכלל ולציבור מאמני בעלי החיים בפרט.

את הקורס הדיגיטלי - לשמוע את החיות מדברות - ללימודי תקשורת עם בעלי חיים מעבירה המרצה המעולה מוריה בן דרור, המייסדת והבעלים של שפה אחת - המרכז הארצי לתקשורת עם בעלי חיים.

בלימודים אלו זה נגלה כי בעלי החיים והתקשורת עמם הם עולם רחב משחשבנו ובעיקר נגלה שהיכולת הזו קיימת אצל כולם וכל מה שנדרש זה פתיחות תודעתית, הקניית הידע ותרגול של קליטת האינפורמציה האנרגטית והמרתה לידע שמובן לנו.


על תקשורת טלפתית עם בעלי חיים:
 

לפרטים והרחבה על לימודי תקשורת שילמדו לחצו כאן.

* שימו לב אין לבצע רכישה של קורס התקשורת והוא מהווה חלק מתכנית הלימוד וכלול בשכר הלימוד שלנו.

לסרטון השראה מדהים ומרגש בנושא טלפטיה עם חיות לחצו 
כאן.

 

הקורס מתקיים בימי ג' ויתחיל ביום ג' 23/11/21 בשעה 18:00.

המסלול אורך כ-8 חודשים ויתקיים פעם בשבוע בימי שלישי למשך 3 שעות מ 18:00 עד 21:00. 

סה"כ 32 מפגשים, 96 שעות (כ 140 שעות אקדמאיות).

מתוכן 46 שעות של שיעורים עיוניים  שיתקיימו בזום ו - 50 שעות של שיעורים מעשיים פרונטליים. 

השיעורים המעשיים יתקיימו במתכונת המציאותית של המקצוע - בבתי הלקוחות: בהתחלה ניפגש בכל פעם בבית של אחד הסטודנטים שמעוניין ויכול לארח את יתר הסטודנטים ללמידה עם הכלב האישי שלו. כך בסבב אצל כל תלמיד ותלמיד.  כך, נלמד וניישם את הידע הלכה למעשה עם בעלי החיים שאתנו.   

הקורס יתקיים במתכונת אינטימית, בכל מחזור יהיו לא יותר מ 10 סטודנטים על מנת לאפשר יחס אישי מקסימלי לכל סטונדט.

אפשרות למסלול מקוצר למאלפים / וטרינרים  - 6 חודשים בלבד
מאלפים או וטרינרים הפטורים משיעורי המבוא של פאבלוב, סקינר ו/או אתולוגיה וטרינרית, יכולים להצטרף לקורס חודשיים לאחר התחלתו, ל 24 מפגשים של 72 שעות (116 שעות אקדמיות)מתוכם 32 שעות עיוני ו - 40 שיעורים מעשיים.

מהו קורס הכשרת מאמנים בשיטות חיוביות ?

מה זה אימון חיובי והומאני ?

על הקורס
אפרת סימון

שאו את הבשורה החדשה!

עלי בקצרה

אימון חיובי
אימון חיובי בקורס

אימון חיובי בטלוויזיה!

משך הקורס, זמנים ומסלולים

תקשורת טלפתית / על חושית

מדיה
טלפתיה
זמנים ומסלולים
ליווי ותמיכה

איזה ליווי מקצועי ושיווקי מקבלים בסיום הקורס

כחלק מתכנית הקורס, השיעור האחרון יוקדש בהרחבה, לבנית תכנית טיפול ושיחות פולואפ עם לקוחות. חשוב לנו לצייד אתכם במיטב שיטות השיווק העצמי בתחום, ליידע אתכם על הפורומים הרלוונטיים ברשתות החברתיות, ממשקים חשובים לארגון העסק החדש כמו חשבוניות דיגיטליות ועוד.

 

בסיום הקורס, הבוגרים שלנו מקבלים תמיכה מקצועית והמשך תמיכה בדילמות מול לקוחות, עוד טיפים לשיווק והתעדכנות בשיטות טיפול חדשניות.  

כמו כן, ינתן עוד מידע מקצועי ותשובות לשאלות שוטפות בקבוצת הפייסבוק הסודית של בוגרי הקורס, לזמן בלתי מוגבל.

IMG-0011 (1).jpg
ביקוש

הביקוש למקצוע, כמה משתכר מאלף בתחום? 

הביקוש למקצוע הוא רב ורק הולך וגובר  - אנשים מאמצים אלפי כלבים בשנה והאהבה הזו רק מתעצמת, ובצדק:  כי כלבים נותנים ללב שלנו את כל מה שהוא יכול לבקש, ויותר ויותר אנשיםן מבינים את זה:) 

אז זה רק הולך וגובר, ומתעצם ככל שהביקוש למאלפים חיוביים גדל, עם העלייה במודעות בעולם וההבנה שהתוצאות שלה טובות יותר בטווח הקרוב והרחוק כאחד.

כיום מרפאות וטרינריות רבות ממליצות לשלב טיפול עם מאמן חיובי במקרים של בעיות התנהגות.

יועץ ומאלף התנהגותי גובה בין 250 ש"ח ל 500 ש"ח עבור פגישה, (יש מקרים שאף יותר) תלוי בוותק ובמקרה המטופל, כשהמחיר כולל את כל שיחות הטלפון שלאחר הפגישה, מאחר ולרוב ללקוח יש עוד שאלות וצורך בהנחיות נוספות בטלפון.

לקראת סיום הקורס, אני מדריכה את הסטודנטים כיצד לשווק את השירות הייחודי הזה במרפאות וטרינריות, בעמותות, וכמובן ברשתות החברתיות. מאחר ויש תנופה בביקוש למאמנים חיוביים, הסיכוי שהבוגרים שלנו יקלטו ו"יחטפו" הוא קרוב מאד ל100%.

WhatsApp Image 2021-08-09 at 13.36.33.jpeg
קבלה ומחירים

תנאי קבלה ותנאי תשלום 

תנאי קבלה

אהבה לכלבים

גיל 21+

ראיון אישי עם אפרת בזום

מחיר הקורס המלא הוא 9,900 ש"ח.

מחיר הקורס המקוצר למאלפים או וטרינרים הוא 7,500 ש"ח.

תנאי תשלום

בעת ההרשמה ישולם סך של 1,900 ש"ח אותם ניתן לחלק ל 3 תשלומים.
את היתרה ניתן לחלק ל 8 תשלומים שירדו באמצעות הוראות קבע מכרטיס האשראי (לא תופס מסגרת)

בוגרים ממליצים על הקורס

ממליצים

סילבוס

סילבוס

יח' 1 - חינוך מההתחלה: גורים מכל הגילאים והגזעים

גזעים -מהם הנטיות הגנטיות התנהגותיות והוטרינריות?

גורים - איך הם לומדים? גמילה מצרכים, נשיכות, קפיצות, חשיפה והליכה נכונה ברצועה

ברוך בואך, גורון, לתרבות האנושית:)

יח' 2 - מהו אילוף חיובי? איך משנים רגש והתנהגות ללא כוח?


* עקרונות, רציונל, מבט על המובילים העולמיים בתחום

 

* יסודות השינוי ההתנהגותי: הבנת שפת הכלבים, ושיטות לעיצוב התנהגות

 

* שימוש בשפת הגוף של הכלבים לטיפול עומק בחרדה ותוקפנות.

 

יח' 3 שיטות לעיצוב התנהגות:


* שייפינג, לורינג, קפצ'רינג

* שב, ארצה, עמוד, רגלי, לא לזוז, לך למקום – בלי "תיקונים" וחניקות – איך??

* טיפול בנבחנות / הרס הבית וחרדת נטישה: כל השיטות ללא סגירה בכלוב. 

 

יח' 4: השיטות המתקדמות וההומאניות לטיפול בבעיות התנהגות קשות: תוקפנות חרדה,  היפראקטיביות  רכושנות ים

1. C.T.C - Click To Calm

2. C.A.T - Contructional Aggression Treatment

3. B.A.T - Behvior Adjustment Training

אבחון נכון (ובטיחותי!)

למה הכלב תוקף? חוסר חשיפה או טראומה?

הערכת משך הטיפול – מהי דרגת התוקפנות?

טיפול בטראומה

הכל על התניית נגד חיובית: איך משנים רגש שלילי לרגש חיובי?

זיהוי ומניעת טעויות של בעלים

איך לא להחמיר את הבעיה?

טיפול בתוקפנות כלב כלפי בני אדם:

- רושם ראשוני - היכן פוגשים את הכלב ומה עושים כדי ליצור אמון ראשוני ביננו?

- מה עושים אם הכלב תוקפני רק כשעולים אליו הביתה? איך נכנסים?

- תגילי דפוס – T&R

- הרגלה למחסום פה

 

 

יח' 5 - פרקטיקה: המשך טיפול בתוקפנות ורכושנות כלבים - בנית תכנית עבודה! 

 

1.  איך הופכים כל טיול עם הכלב לטיפול יעיל שמקדם אותנו למטרה? חימום, אתגר, הרפיה

 

2. תרגילי עזר: "לך תגיד שלום"  "1, 2, חבר!"

3. פסיכולוגיה של בני אדם: מה להסביר ולהטמיע בלקוח? הרציונל: 21 יום לשינוי אורגני במוח

 

4. פרקטיקה - אימון עם כלב חרדתי / ריאקטיבי לאנשים – יישום הכלים והטכניקות

5. איך מטפלים בכלב ששומר בקנאות על אוכל, עצמות, מקום המרבץ שלו, כלי המים שלו, צעצועים, צעצועים של הילד, על הילד וכו'

6. מניעה נכונה לגורים / כלבים נורמטיביים.

7. פרוטוקול טיפול - סדר השיעורים וכיצד הם מתבצעי

8.  ליווי הלקוח טלפונית ובוואטסאפ - שליחת סרטוני וידאו ועל מה לשים דגש

9.
על סטטיסטיקה לא מתווכחים - בניית תכנית עבודה ללקוח כולל טבלאות מעקב ומדדים ברורים להצלחה.

 

 

יח' 6 - הרצאות אורח

* ד"ר יעל בלי אבידן - רפואה משלימה לבעלי חיים בעידן החדש.

* הדר שטרן גוטמן - תקשורת טלפתית וטיפולים אנרגטיים עם בעלי חיים.

הרשמה לקורס

אפרת סימון - אילוף חיובי והומאני לחיות מחמד 

 efrats.buisness@gmail.com  |  Tel: 054-4703198

  • youtube (1)
  • facebook (1)
מועמדות

 כל הזכויות שמורות - אפרת סימון - אילוף חיובי והומאני לחיות מחמד

bottom of page